Ochotniczna straż pożarna Kęty

Ochotnicza Straż Pożarna w Kętach

ZOSTAŃ NASZYM MECENASEM!!!

Inne30-01-2010 | admin

Witamy bardzo serdecznie!

Jesteśmy Grupą Poszukiwawczo – Ratowniczą OSP Kęty, będąca jedną z niewielu w Polsce specjalistycznych jednostek ratowniczych z psami, która już od 2003 r. zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych w terenie oraz niesieniem pomocy ofiarom katastrof budowlanych. W ciągu swojego istnienia GPR Kęty uczestniczyła w wielu akcjach ratunkowych, między innymi w akcji ratowania życia ofiar zawalenia Hali Międzynarodowych Targów Katowickich.

Działamy non profit. Jeśli ktoś informuje nas o zaginięciu bliskiej osoby, bez wahania ratownicy i psy są gotowi, w Jednostce w Kętach, do wyjazdu w zadysponowane miejsce poszukiwań. Nasza pomoc w poszukiwaniach nic nie kosztuje rodzinę, która przeżywa dramat zaginięcia bliskiej osoby.

Zachęcamy Was do przekazania 1% na rzecz GPR Kęty! Nie poniesiecie żadnych kosztów, wręcz przeciwnie wzbogacimy się wspólnie o zakup sprzętu ratowniczego, niezbędnego do prowadzenia działań poszukiwawczo – ratowniczych w otwartym terenie oraz na zawalonych gruzach budynków, pod którymi niejednokrotnie uwięzieni są żywi ludzie.

Obecnie jesteśmy na etapie zakupu samochodu, który umożliwi nam sprawny i szybki transport 15 ratowników oraz 6 psów w miejsce poszukiwań. Samochód, który służył nam do tej pory, odmówił posłuszeństwa i odszedł na zasłużoną emeryturę.

Oddając nam 1% swojego podatku wspierasz 100%-we poświęcenie ratowników, przewodników i psów GRUPY POSZUKIWAWCZO – RATOWNICZEJ w Kętach!!!
Jeśli chcesz wesprzeć nas w inny sposób: patronat na psem, zakup brakującego specjalistycznego sprzętu technicznego lub wyposażenia osobistego ratowników jesteśmy otwarci na każdą Twoją pomoc.

Zostań naszym MECENASEM!!!

Nazwa OPP: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KĘTACH
Numer KRS: 0000065068
Adres: OSP Kęty z dopiskiem GPR KĘTY
32-650 Kęty, ul. Mickiewicza 10, woj. Małopolskie
Bank Spółdzielczy w Kętach, nr konta: 79 8120 0003 2001 0000 0127 0001
MY, Ratownicy z psami W KAŻDEJ AKCJI DAJEMY 100%
Z TWOJEJ STRONY WYSTARCZY TYLKO 1%

WIĘCEJ INFORMACJI:
DOWÓDCA GPR KĘTY – JAN WOŁOSZYN tel. 693 626 113

Kategorie aktualności:

Współpraca: