PROGRAM WALENTYNKI 2012

Inne04-02-2012 | admin

Program imprezy.
Impreza odbywać się będzie na płycie Rynku Głównego od strony Ratusza.
Termin: 12 luty 2012 r.
Planowane rozpoczęcie godz. 10.00, zakończenie godz. 18.00
Zaplanowane są 4 duże pokazy przewodników i psów ratowniczych, którzy zaprezentują:

• współpracę zespołu: przewodnik – pies,
  • posłuszeństwo,
  • zabawę,
  • poszukiwania na żywo – jak pies pracuje nosem.

Ponadto pomiędzy pokazami przewodnicy z psami kwestując, będą rozmawiać z zainteresowanymi osobami. Dzieci będą miały możliwość pogłaskania psów i zdobycia informacji o kilku podstawowych zasadach kontaktu z psem.
Dodatkowo w namiocie ratowniczym będą prowadzone warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przed medycznej i ratownictwa wysokościowego z użyciem technik linowych. Każdy odwiedzający namioty otrzyma piernika w kształcie serduszka z podobizną psa – ratownika.
Zainteresowane osoby będą mogły zrobić sobie zdjęcie w uprzęży ratowniczej wysokościowej lub z psem ratowniczym – zdjęcie będzie od razu wysłane na wskazany przez osobę adres mailowy (e-walentynka).
Mamy nadzieję, że impreza WALENTYNKI Z PSAMI wpisze się w cykliczny kalendarz imprez na Rynku Głównym w Krakowie.