WYSOKOŚCIOWCY NA OBOZIE

Inne12-10-2011 | admin
OBOZ_R_2

Ćwiczono różne schematy działań na wysokościach. Jedną z ciekawych akcji było przeprowadzenie ewakuacja poszkodowanego, który uległ upadkowi z wysokości w jaskini Studnia Szpatowców. Poszkodowany spadł na dno jednej z dwóch studni rozdzielonych półką. Na obiektach Papierni Kalety ćwiczono ewakuację mężczyzny, który doznał urazu ręki podczas prac na dachu. Zaopatrzonego medycznie poszkodowanego przetransportowano bezpiecznie techniką „z ciała” na drugie piętro budynku a następnie wykorzystując system samo-naciągowy ewakuowano w strefę bezpieczeństwa.

Jak zwykle doskonała atmosfera, wyczerpujący poziom ćwiczeń oraz doświadczona kadra instruktorska pozwoli na podnoszenie kwalifikacji i doświadczenia naszej sekcji.
Uczestnicy obozu treningowego:

• SGRW Radzionków